בית » בית ומשפחה » שנאי מבדל לתעשייה

שנאי מבדל לתעשייה

מדוע נחוצים לנו שנאים ולמה הם משמשים אותנו

שנאים הינם אחד מהרכיבים החיוניים ביותר בכל מערכת חשמלית. שנאים מתפקדים בעצם כמתווכים, או מתורגמנים, אשר ממירים את זרם החשמל ממעגל חשמלי ראשי, למעגלים חשמליים משניים. פיצול הזרם למעגלים משניים, מאפשר את הפעלתם של כל מכשירי החשמל המוכרים לנו, ומונע מתקלה במכשיר אחד לעצור את כל הזרימה (מה שהיה קורה לו כל המכשירים היו מחוברים לאותו מעגל). נוסף על הפיצול, שנאים גם מווסתים את עוצמת הזרם, לפי העוצמה הנחוצה והמומלצת למכשירים החשמליים השונים. ישנו מגוון עצום של מכשירים חשמליים אשר מכילים בתוכם מראש שנאי ייעודי, על מנת למנוע תקלות ולהאריך את חייהם כדוגמת טלפונים, ובתי נורות הלוגן.שנאי - ג'נרל טרפו

מהם יתרונותיו של שנאי מבדל לתעשייה ולמפעלי ייצור

מפעלי ייצור ותעשייה, דורשים את הפעלתם הרציפה של עשרות ויותר מכונות ומכשירים המנצלים חשמל לשם הפעלתם ועולים סכומי כסף נכבדים. שנאי מבדל, הוא סוג השנאי אשר נעשה בו לרוב שימוש במפעלים ממספר סיבות:

  • בטיחות: שנאי מבדל הינו בטיחותי בהרבה ממיני שנאים אחרים. בכדי להתחשמל משנאי מבדל, יש צורך לגעת בו זמנית בשני צדדיו (מאחר והוא אינו מחובר לאדמה), והוא מסוגל להמשיך את זרימת החשמל גם תוך כדי הפרעות רציניות בזרימה הראשית. לכן, בסביבת עבודה אשר עשויה להיות מבולגנת או רטובה ממים, יש צורך לעיתים קרובות בשנאי מבדל על מנת למזער את הסיכון.
  • בידוד גלי רדיו: שנאי מבדל בעצם חוסם את הפרעות גלי הרדיו אשר עשויים להפריע לפעולת שנאים מסוגים אחרים ולפגוע במעגלים אלקטרוניים.

יש חשיבות עצומה לבחירה במרכז רפואי פרטי אשר מעניק מגוון שירותים נרחב, ועובד עם הרופאים המומחים הטובים בארץ

במטרה ליעל את הולכת החשמל, ולשפר את בטיחות העובדים, יש לרכוש שנאי מבדל אך ורק מחברות המתמחות בתחום, ולאחר ייעוץ עם חשמלאי מוסמך בקשר לדגם המתאים ביותר לצרכי העסק הספציפי. התקנה רשלנית של שנאי מבדל באיכות ירודה, עשויה להשיג תוצאות הפוכות ולהוות סכנה חמורה לעובדים.

Share Button