בית » בית ומשפחה » שער קונזולי

שער קונזולי

שער חשמלי עם מפתח רחב מכונה שער קונזולי ויש לו כמה יתרונות. ראשית, זהו שער כבד שמותקן ללא מסילה ולכן מונע מצבים של הצטברות לכלוך, אבנית והיתקעות. שנית, השער חסכוני בגלל מנגנון הפעלה שמותאם עבורו והוא מתאים גם לקרקע שאינה סלולה או משופעת וגם כאמצעי למניעת כניסת רכבים למקומות חניה שמורים. בנוסף, השער הזה שכיח בכניסה ליישובים מבנים ובתי מגורים צמודי קרקע.

בחירה נכונה של שער חשמלי מכל סוג מחייבת התייחסות למפרט שלו ולמידת ההתאמה לצרכים של הלקוחות. ספציפית לגבי שער קונזולי, יש כמה דברים שצריך לבדוק:

א. איכות המרכיבים השונים של השער – העמידות של שער חשמלי נקבעת לפי איכות המרכיבים. בגלל שבשער חשמלי יש מרכיבים שונים שמותקנים עליו ואביזרים נלווים שקובעים איך הוא יעבוד, צריך לוודא שמדובר על חלקים שעומדים בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות ובטיחות.

ב. התאמה לצרכים אישיים – הצרכים של הלקוחות הם אלו שקובעים איזה גודל וסוג של שער יתאים לכל מבנה, דירה או יישוב. במסגרת התאמה לצרכים אישיים, מביאים בחשבון גם את מסגרת התקציב ואת ההבדלים בין התקנת שערים גדולים וקטנים.

ג. עיצוב השערשער חשמלי בדגם קונזולי נראה רחב וגדול ולכן ניתן לעצב אותו במגוון סגנונות. בבתי עסק למשל, מעצבים את השער הזה עם הלוגו של החברה או המפעל. לעומת זאת, בבתים פרטיים ניתן להשתמש בשער כדי להתריע מפני חדירה לשטח פרטי.

איך שולטים בשער החשמלי?

מנגנון ההפעלה החשמלי של השער מתאים לגברים ונשים בטווח רחב של גילאים והוא לא דורש ידע טכני. אם רוצים להפעיל את השער עם ממשק ניהול חדשני, ניתן לעשות זאת באמצעות שלט או בעזרת התקנת אביזרים טכנולוגיים לשערים קיימים. לאחר מכן, אפשר גם לשלוט בשער בצורה אוטומטית ולחבר אליו חיישנים לפתיחה וסגירה ללא מגע יד אדם.

לסיכום, שער קונזולי הוא סוג של שער חשמלי שמותקן על גבי קורה ייעודית ולא על גבי הקרקע. בגלל שהשער החשמלי הזה למעשה מרחף באוויר, הוא מתאים לכל סוגי הקרקעות ושומר על הבטיחות.

Share Button