בית » בית ומשפחה » 3 יתרונות של אירועים קטנים

3 יתרונות של אירועים קטנים

את האירועים המשמעותיים אנו חוגגים בקרב החברים והמשפחה הקרובה. ומה לגבי הפקת אירוע אינטימי וקטן , כיצד להיערך לכך? והאם בכלל מומלץ לערוך אירוע קטן?

מקומות לאירועים קטנים יכולים להכיל בין 100-300 איש בממוצע אם אתם מעדיפים אירוע קטן כדאי לדעת מה היתרונות הבולטים בהפקת אירוע מצומצם ויש יתרונות.

ארוחה אינטימית באיכות גבוהה

אחד היתרונות הבולטים באירוע קטן הוא האוכל אין מה לעשות האורחים לרוב מעדיפים אוכל איכותי טעים שישאיר להם טעם טוב בפה. ולכן כאשר הולכים על אירוע קטן הכנת האוכל נעשית בכמויות הרבה יותר קטנות מה שאומר שהאוכל הרבה יותר איכותי, מוקפד יותר ואפשר להכין ארוחה מיוחדת מה שלא תמיד יכול להיות נכון כאשר עורכים אירוע רב משתתפים. ארוחה אינטימית ואיכותית מסתכמת בסופו של דבר בכמות המוזמנים. יש הרבה יותר זמן להתעכב על מנה ולעצב אותה ברמה גבוהה שמשביעה את האורחים והחוגגים.

יותר מכך- תוכלו לבחור מנות מיוחדות וייחודיות שלא תמיד באירועים גדולים אפשר למצוא אותם.

כמה זה עולה לנו

מחיר זה לא עניין של טעם זו עובדה מוגמרת, והפקת אירוע לא משנה איזה שואבת הרבה כספים, אז אם היו אומרים לכם שניתן לצמצם עלויות מבלי לפגוע באיכות וברמה של הפקת האירוע מה הייתם אומרים? יכול להיות שהייתם מסכימים. היום הרבה אנשים מעדיפים לערוך אירוע במקום לאירועים קטנים יחסית ולצמצם בעלויות לטובת צרכים אחרים שחשובים להם יותר.

יוקר המחיה הגיע גם לתחום הפקות האירועים ובכדי לערוך בכל זאת אירוע מכובד היום המקומות הקטנים לאירועים הם הטרנד הבולט.

זו מתמטיקה פשוטה ככל שיש פחות אנשים באירוע כך העלויות יהיו קטנות. לכן בהפקת אירועים קטנים יש יתרון משמעותי בחסכון בעלויות. כדאי לקחת את זה לתשומת לב.

אווירה נוחה לחוגגים

אתם לא חייבים לוותר על פינוקים בחתונה שלכם, בר/ת מצווה, ואפילו ברית/ה להיפך כאשר עורכים מסיבה במקום לאירועים קטנים בתל אביב נגיד, ניתן ליצור אווירה מיוחדת שתתאים לצרכים שלכם, יחד עם בעלי האולם תוכלו לבנות תכנית אומנותית (ממש כך) לפי טעמכם האישי. זה היתרון בהזמנת מקום קטן גם החלומות הכי גדולים יכולים לקרות במקומות קטנים. ממש כמו סינדרלה.

תחוו את החוויה המרגשת והנעימה עם מספר חוגגים בדיוק כמו שרציתם.

 

Share Button