בית » כללי » אטרקציות מהנות באזור בתרונות בארי

אטרקציות מהנות באזור בתרונות בארי

אזור הנגב הצפוני נחשב ללא כל צל של ספק לאחד האזורים היפים והמיוחדים ביותר בארץ. מדובר על אזור בעל אקלים ייחודי ונוף בראשית קדום, אשר מאפשר לכל אחד לשכוח את הדאגות והטרדות הרבות שלו, ופשוט לנשום עמוק ולהירגע. שמורת בתרונות בארי נחשבת לאחת משמורות הטבע היפות ביותר בנגב ובארץ כולה. השמורה משתרעת לאורך נחל סחף, ומציעה למבקריה את אחד הנופים היפים והמרהיבים ביותר שניתן רק לבקש. המקום מכיל מינים רבים של בעלי חיים וצמחים אשר לא הצליחו לשרוד בשאר אזורי הנגב, בשל העיבוד האינטנסיבי שנעשה באזור. בחודשי החורף כל האזור מתמלא במרבדים קסומים של כלניות אדומות, דבר המעניק נופך נוסף לכל השמורה. מעבר לטיולים הרגליים שניתן לערוך באזור, המקום מכיל גם מגוון רחב ומעניין של אטרקציות שונות שיכולות להתאים הן לילדים והן למבוגרים.

מה ניתן לעשות באזור של בתרונות בארי?

כאמור, מדובר בשמורת טבע מיוחדת המכילה מינים רבים של בעלי חיים, צמחים מיוחדים וכמובן את הבתרונות עצמם, אשר מהווים תופעת טבע ייחודית. לכן אין ספק כי כל אחד ישמח לטייל באזור, להתרשם מהכלניות ומהנוף הקסום שנשקף מהמקום. בתקופת הקיץ, המקום נצבע בצבע הצהוב של פרחי החרדל ובתקופת האביב ניתן ליהנות מהמראה המלבב של חמניות ענקיות הצובעות את כל האזור ביופי המיוחד להן. אחת האטרקציות המרכזיות שניתן ליהנות ממנה באזור, היא טיסה בכדור פורח. הכדור הפורח מהווה אטרקציה מיוחדת שמשלבת טיסה מעל נוף קסום, מפגש עם עופות דורסים וכמובן טונות של אדרנלין שמוזרמים לדם והופכים את כל החוויה לבלתי נשכחת. במהלך הטיסה ניתן להשקיף על האזור, להתמוגג ממראה מרבדי הפרחים השונים, להתבונן על חיות בר כגון צבאים, תנים, שועלים, דורבנים ועוד.

לסיכום, אזור הנגב מהווה מקום מיוחד וייחודי שלכל אחד כדאי לבקר בו. הנגב מלא במסלולי טיול מיוחדים וניתן לשלב בטיול גם אטרקציות שונות כגון טיפוס על סלעים, גלישת סנפלינג וגולת הכותרת של האזור – טיסה בכדור פורח. אזור בתרונות בארי נחשב לאחת משמורות הטבע היפות והמיוחדות ביותר באזור, ולכן טיסה בכדור פורח מעל כל האזור מהווה חוויה ייחודית שמערבת את כל החושים. במהלך הטיסה ניתן להשקיף על הנוף הקסום ולהתבונן בבעלי החיים באזור מבלי להפחיד אותם.

 

Share Button