בית » כללי » מהם הדגשים לביצוע שליחויות בארץ לדברים יקרי ערך?

מהם הדגשים לביצוע שליחויות בארץ לדברים יקרי ערך?

שליחויות בארץלא פעם, כשאנחנו מבצעים שירות שליחויות בפנים הארץ, הם כוללים דברים יקרי ערך, לעיתים מדובר בתכשיטים, חפצים, מוצרי חשמל וכן מסמכים יקרים אשר ערכם איננו בהכרח כספי אלא יש להם משמעות כזו או אחרת, בין אם משמעות בירוקרטית או משמעות רגשית. על כן אנחנו צריכים לדעת כיצד עלינו לבצע את השליחויות בצורה נכונה.

אנחנו יכולים למצוא מגוון סוגים של שירותי שליחויות בתוך הארץ, בין אם זה שירות מהיום להיום או מהיום למחר. בכל מקרה, כשאנחנו מבצעים שירות שליחויות בארץ לדברים יקרי ערך, עלינו להבין את משמעות הדבר ולדעת שמדובר בשירות שונה מכל שירות שליחויות אחר שאנחנו מבצעים. מן הסתם, גם החברה שמעניקה לנו את השירות אמורה לדעת זאת ולהתייחס לכך בהתאם.

לפני שנסביר כיצד מתבצע שירות שליחויות לדברים יקרי ערך, חשוב להזכיר, לעיתים אין לנו ברירה אלא לעשות את השירות הזה, בין אם אנחנו צריכים להעביר את הדברים תוך זמן קצר ובין אם מדובר בשירות שאנחנו שוכרים מאחר ואין לנו אפשרות לוגיסטית להעביר את הדברים או בגלל שהמרחק הוא גדול ואין לנו אפשרות לבצע את השליחות בעצמנו.

כיצד מתבצע שירות שליחויות לדברים יקרי ערך?

ראשית, רצוי מאוד שאנחנו נבטח את כל מה שאנחנו מעבירים. כך אם חס וחלילה קורה משהו, אנחנו נדע שאנחנו מבוטחים. במקרים רבים, החברה שמבצעת את השירות עבורנו, היא גם תציע לנו שירות ביטוח.

שנית, חשוב להבהיר לחברה שמדובר כאן במוצר יקר ערך, אחרת היא תתייחס אליו בצורה רגילה וזה עלול לפגוע בתהליך או לפחות, לא להקנות לנו את הביטחון שאכן המוצר מועבר בצורה בטוחה.

שלוש, מן הסתם, נכון מצדנו לבדוק מי זו החברה שאלה אנחנו בוחרים לבצע את שירות המשלוחים. לא כל חברה מסוגלת להעביר ציוד יקר ערך, לא על ל חברה אפשר לסמוך שהיא תעשה זאת בצורה אמינה ומסודרת.

ארבע, חשוב שנבדוק כיצד אורזים את המוצר, כיצד מפנים אותו ואיך מעלים אותו אל המשאית בעזרתה מעבירים את המשלוח ממקום למקום.

חמש, לא משנה כמה זמן מתבצע התהליך, חשוב שוכל להיות בקשר ובמעקב עם החברה לגבי המיקום בו נמצא המשלוח בכל שלב.

Share Button